Wampirzy lifting

Fascynujące możliwości Twoich komórek macierzystych

Bezpieczny i nieinwazyjny lifting z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego dla pacjentów w każdym wieku. Światowy HIT w walce z oznakami starzenia się skóry.  „Wampirzy” lifting, to naturalny zabieg medycyny estetycznej także dla alergików, gdyż własne płytki krwi są preparatem 100% bioprzyswajalnym. Pobrane zostaje do kilkunastu mililitrów krwi pacjenta, następnie oddziela leukocyty od erytrocytów, a później wzbogaca, otrzymując medyczny żel. Tak przygotowany „eliksir młodości” aplikowany jest poprzez zabieg mezoterapii lub liniowej iniekcji do fałd skórnych. W efekcie liftingu skóra staje się gładsza, bardziej jędrna, wyrównuje się jej koloryt, drobne zmarszczki zostają usunięte, a głębsze spłycone. Następuje produkcja kolagenu, komórki skóry poddane zostają biostymulacji, odbudowują się. „Wampirzy” lifting (1 zabieg-ok.20min) wykonuje się w 3-6 seriach, a pełna gamma efektów widoczna jest po kilku tygodniach.

Naturalna młodość bez skalpela i efektu maski!

Skuteczność i bezpieczeństwo samego zabiegu oraz jego przewaga nad innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, wynika z całkowitego wykluczenia jakiejkolwiek reakcji alergicznej oraz objawów nietolerancji na preparat. Zaś trwałość efektów zabiegu z użyciem osocza bogato płytkowego spowodowana jest bardzo intensywną stymulacją organizmu do samo regeneracji.

Zabieg przy użyciu osocza bogatopłytkowego nie wymaga od nas specjalnego przygotowania, jednak ważne aby w trakcie zabiegu być zdrowym. Tydzień przed zabiegiem należy odstawić leki zmniejszające krzepliwość krwi, przede wszystkim aspirynę oraz jej pochodne.

Bezpośrednio po zabiegu występuje lekki obrzęk oraz zaczerwienienie skóry, które stopniowo zanikają, najczęściej po kilka godzinach ustępują całkowicie.

WAŻNE! Należy od razu zacząć smarować miejsca poddawane zabiegowi kremami ochronnymi z wysokim filtrem fotoprotekcji, najlepiej SPF50+.

Wampirzy lifting (twarz) – 1199zł

Wampirzy lifting (twarz-szyja-dekolt) – 1499zł