Promocje

Uwaga! Piękno w najpiękniejszych cenach. Aktualne promocje na zabiegi wykonywane w gabinecie La Monique Beauty Salon. Zapraszamy do skorzystania z pakietów promocyjnych. Podaruj je sobie lub sprezentuj rodzinie lub przyjaciołom.
Umawianie zabiegów w gabinecie w centrum Wrocławia: tel.: 726 049 997 e-mail: kontakt@gabinet-kosmetyczny-wroclaw.pl osobiście w salonie
  received_10209518984957486       13054675_10209321575942384_1889830499_o

Mezoterapia mikroigłowa

   Mezoterapię mikroigłowa wykonujemy za pomocą specjalnych kartridży jednorazowego użytku. Dzięki opatentowanej technologii automatycznie pulsujących 18 igieł,które delikatnie nakłuwają skórę. Funkcja ta daje bardzo dobrą efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji w skórę, jednocześnie redukuje do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Nakłuwając skórę, powodujemy mikrouraz skóry, który stymuluje ją do samoleczenia i uruchamia intensywne procesy regeneracyjne. Zastosowany jest koktajl tzn ( minimum 2 preparaty) z laboratorium SESDERMA ,które jest pionierem w zastosowaniu NANOTECHNOLOGII do produkcji dermokosmetyków. Wykonanie zabiegu jest w pełni bezpieczne. Kartridże są zapakowane w sterylne opakowania.
   Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem koktajli jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna. Jedyne preparatami działające na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona w naturalny sposób. Zabieg przy użyciu NANO maski potęguje efekt zabiegu. Maska nawilżająca i rewitalizująca wykonana z biocelulozy nasączonej substancjami czynnymi zamkniętymi w nanosomach zwiększających ich przenikanie i skuteczność.
    IMG_20160301_134720     12421508_10208816609518539_392071286_n

                  Jak światło lasera Light Sheer działa na włosy?

Światło wychwytywane jest przez melaninę znajdującą się w cebulce włosa, która w ten sposób zostaje ogrzana do temperatury 70ºC i tym samym spalona. Celem zabiegu jest trwałe usunięcie komórki odżywczej włosa.

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Tak, jak najbardziej. Jest to metoda bezinwazyjna. Światło lasera uszkadza mieszki włoskowe, ale nie niszczy naskórka. Stosowanie depilacji laserowej nawet w najdelikatniejszych partiach naszego ciała, np. okolice bikini, górna warga, pachy czy sutki nie stanowi żadnego zagrożenia.

Czy depilacja laserowa jest zabiegiem bolesnym?

Stopień odczuwania bólu podczas zabiegu  uzależniony jest od progu indywidualnej wrażliwości na ból. Podczas zabiegu odczuwane jest uczucie delikatnego szczypania, kłucia. Dodatkowo laser posiada końcówkę chłodzącą Chill tip, która znacząco minimalizuje ból i dyskomfort, sprawiając, że zabieg jest znacznie przyjemniejszy od wykonywanych innymi urządzeniami depilującymi. Jednak  w przypadku większej wrażliwości zalecamy użycie maści znieczulającej Emla ok. 1-2 godziny przed zabiegiem, co w znaczny sposób zwiększa komfort podczas zabiegu.

                            Czy zabiegi depilacji powinny być powtarzane?

Tak, ponieważ nie wszystkie nasze włosy rosną jednocześnie. Rozróżniamy 3 fazy wzrostu włosa: anagen, katagen, telogen. Podczas zabiegu usuwane są włosy znajdujące się w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Dlatego wykonanie jednej sesji zapewnia usunięcie ok 30% całego owłosienia.

                           Ile należy wykonać zabiegów, aby całkowicie pozbyć się owłosienia?

Zazwyczaj wykonuje się od 3 do 6 zabiegów. Jednak ostateczna liczba zależy od indywidualnych uwarunkowań genetycznych, a także od oczekiwań pacjenta. Skuteczność Light Sheer to ok. 96%, oznacza to, że jedynie 4% włosów może odrosnąć (cienkie, jasne włoski, które nie posiadały melaniny).

                     Jak przygotować skórę do zabiegu?

Przede wszystkim należy nie opalać (słońce, solarium) depilowanej okolicy przez minimum 4 tygodnie, w przypadku ciemnej karnacji 6 tygodni. Należy również odstawić kremy brązujące na ok. tydzień przed zabiegiem. Drugim równie ważnym aspektem jest nie wyrywanie włosów  z cebulką(pęseta, wosk, depilatory elektryczne) przez minimum 4 tygodnie w przypadku twarzy oraz 6 tygodni w przypadku ciała. W dniu zabiegu nie należy smarować depilowanej okolicy.

Przypominamy również, że w przypadku zbliżania się sezonu zimowego należy odstawić Wit.C minimum tydzień przed zabiegiem oraz wszelkie antybiotyki.

                  Czy między zabiegami można się golić?

Tak, jak najbardziej ale należy pamiętać o nie wyrywaniu włosów z cebulką. Można golić włosy maszynką, przycinać, stosować krem do depilacji, jednak w przypadku kremu, należy go odstawić minimum tydzień przed planowanym zabiegiem.

                     W jakich odstępach wykonuje się zabiegi?

Podczas każdego zabiegu osoba wykonująca ustala przybliżony termin następnej wizyty. Zabiegi wykonywane są co 4-8 tygodni, jednak odstęp jest zależny od depilowanej części ciała.

Jak długo trwa zabieg?

Długość zabiegu uzależniona jest od depilowanej części ciała. Większe partie ciała, jak plecy, łydki, uda zajmują ok. 30-1h, mniejsze partie, takie jak bikini, ręce, okolice klatki piersiowej 20-30min, natomiast okolice twarzy, pachy nawet 10 min. !

                    Czego powinnam się spodziewać po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu występuje na ciele rumień, który bardzo szybko znika, ewentualnie mogą pojawić się delikatne obrzęki około mieszkowe, krostki, gulki. Wszelkie „niedoskonałości’’ znikają po ok. 5 dniach.

  12669765_10208688622518944_44795678_o

Puder BB do ciała o zapachu jaśminu, wanilii i goździków.

Luksusowy, pachnący puder do ciała to dotyk elegancji i ekstrawagancji dla każdej kobiety. Miękki zapach wanilii, irysu, jaśminu i lilii pięści i otula ciało pachnącym jedwabnym woalem. Drobniutkie złotawe refleksy mikropigmentów rozświetlają ciało, skóra staje się jedwabista i powabna. Doskonały na specjalne okazje lub na co dzień, jako alternatywa dla luksusowych perfum z rozkosznym uczuciem well-being.