Pedicure

Pedicure to jeden z podstawowych, najczęściej wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w salonie. Higiena i czystość przestrzegane podczas wykonywania zabiegu zapewniają klientom komfort i bezpieczeństwo. Zabieg ten zaczynamy od wnikliwej analizy ewentualnych problemów następnie następuje skrócenie płytki paznokcia i usunięcie obumarłego naskórka zarówno wokół paznokcia oraz wału paznokcia za pomocą frezarki. Obumarły naskórek na stopach również usuwany jest za pomocą frezarki. Wszystkie te czynności poprzedzamy naniesieniem odpowiednich preparatów zmiękczających.

Pedicure z parafina zabieg polega na połączeniu pedicure z kąpielą parafinową. Odprężający, ciepły, intensywnie nawilżający zabieg. Kąpiel parafinowa stóp ma dobroczynne działanie nie tylko dla samych stóp, ale także dla całego organizmu. Skóra staje się miękka i elastyczna, a dzięki utrzymującemu się ciepłu wspomagane jest krążenie, mięśnie i stawy stają się rozgrzane i rozluźnione. Zabieg szczególnie polecany jest dla osób o przesuszonej, zniszczonej skórze, a zimą doskonały dla przemarzniętych stóp.

Pedicure Callus Pell

CALLUS PEEL, to niezwykle szybki i skuteczny pedicure z zastosowaniem technologicznie zaawansowanych kwasów kosmetycznych.

Pedicure kwasami CALLUS PEEL pozwala zmiękczyć i bezboleśnie usunąć zrogowaciały naskórek stopy, leczy spękaną skórę pięty, oraz nawilża skórę stopy sprawiając, że staje się miękka i elastyczna.

Skład kwasu:

  • kwas cytrynowy
  • kwas winny
  • kwas mlekowy

Sposób na gładkie pięty – Pedicure kwasami Callus Peel