Manicure

Manicure japoński

To zabieg polecany wszystkim osobom, które pragną mieć zadbane paznokcie . Zabieg ten wzmacnia płytkę paznokcia oraz nadaje jej piękny blask. Kosmetyczka nakłada na paznokieć substancję odżywczą zawierającą witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Jest to metoda zalecaną osobom posiadającym kruche i łamliwe paznokcie. Zabieg jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Pasta – główny element zabiegu, zawierający cenne witaminy. Należy wmasować ją w płytkę paznokcia za pomocą specjalnej polerki. Głównym zadaniem pasty jest przede wszystkim głębokie odżywienie płytki paznokcia. Specjalne ruchy polerki oraz właściwości pasty poprawią ukrwienie łożyska. Puder – stosowany w celu utrwalenia efektu pasty. Wcieramy go w płytkę za pomocą specjalnej polerki, przez co zatrzymujemy produkty zawarte w paście, jednocześnie zabezpieczając paznokieć przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jedwabisty połysk utrzymuje się ok. 2 tygodni. Efekt wzmocnienia paznokci po 4-5 zabiegu.

Manicure hybrydowy

Stanowi rewolucyjne odkrycie. Nakładamy cienka warstwę jak lakier,utwardzamy w świetle UV, gwarantuje wysoki połysk, piękny kolor bez skazy aż przez 14 dni, zdejmowany zaledwie w kilka minut bez moczenia i piłowania.

Oryginalny lakier hybrydowy marki Shellac nie zawiera toksycznego toluenu czy formaldehydu, który może powodować alergie. Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu paznokcie zostają oczyszczone, odtłuszczone i odpowiednio spiłowane. Następnie nałożona zostaje baza, którą utwardza się pod lampą UV. Potem następuje malowanie preparatem Shellac (jest on połączeniem lakieru oraz żelu), który także musi zostać utwardzony pod lampą. Ostatnim etapem jest nałożenie specjalnego nabłyszczacza, dzięki któremu paznokcie zachowują piękny i nieskazitelny wygląd.

Manicure Vinylux

Wyróżniają cechy, które sprawiają, że jest naprawdę unikatowym produktem. Ich piękny kolor utrzymuje się od siedmiu do czternastu dni. Lakier winylowy do paznokci Vinylux odznacza się również tym, że jest samoutwardzalny – dzięki temu nie ma potrzeby dodatkowego stosowania lamp typu LED, ani UV w celu jego odpowiedniego utwardzenia. Lakiery CND Vinylux opinie na swój temat zawdzięczają swojej innowacyjności, wytrzymałości oraz pięknemu wyglądowi Zawdzięcza to zastosowaniu innowacyjnej technologii ProLight, która sprawia, że dzięki eksponowaniu paznokci na światło dzienne – trwałość nałożonego lakieru się zwiększa.. Poza tym lakiery winylowe Vinylux to wyjątkowo estetyczny wygląd przez bardzo długi okres czasu. Vinylux dostępne są nie tylko we wszystkich kolorach co lakiery Shellac CND, ale również wielu innych.

Parafina na dłonie

To zabieg, który przywróci skórze dłoni zdrowy i zadbany wygląd. Zrewitalizuje ją oraz intensywnie nawilży. Wygładzi naskórek jak również poprawi stan paznokci. Zabieg ten opóźni naturalne procesy starzenia, rozjaśni przebarwienia oraz przyczyni się do zahamowania powstawania plam pigmentacyjnych. Przyniesie natychmiastowe ukojenie zniszczonej skórze. Parafina zawiera w swoim składzie duże zawartości substancji rozgrzewających, natłuszczających, wygładzających i nawilżających. Zabieg szczególnie polecany jest w okresie zimy, kiedy to nasze dłonie są narażone na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

IBX System – rewolucyjna odbudowa paznokcia

Poznajcie NOWY, REWOLUCYJNY produkt marki Famous Names: IBX System. To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie, chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

JAK DZIAŁA IBX SYSTEM:

IBX System działa w dwojaki sposób:

  1. Chroni twoje paznokcie  – działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową
  2. Wzmacnia twoje paznokcie – działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie

Dla kogo:

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka. Jest dla Ciebie, jeżeli Twoje paznokcie:

  • są zniszczone od długotrałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów
  • są słabe i cienkie jak papier
  • rozdwajają się i łuszczą
  • mają białe plamki
  • mają bruzdy
  • mają jakiekolwiek uszkodzenia
  • są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią

Jeżeli dotyczy Cię którykolwiek z tych problemów – zabieg IBX jest dla Ciebie!

Długotrwałe noszenie żeli czy tipsów bardzo niszczy płytkę. Wychodzimy naprzeciw tym problemom i dajemy szansę na odbudowę i regenerację zniszczonych paznokci. Stosowanie zabiegów IBX nie uniemożliwia noszenia w dalszym ciągu stylizacji żelowej! Każda Pani, która nie może rozstać się ze swoimi żelowymi paznokciami, może w dalszym ciągu je nosić. Zabieg robi się zawsze przed nałożeniem stylizacji – produkt nie zostaje na płytce, ale WNIKA DO JEJ WNĘTRZA, wzmaniając paznokcie OD ŚRODKA i chroniąc je przed szkodliwym działaniem stylizacji!!! Na tym polega rewolucja! :)))